м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Світовий бренд одягу Fila

Одяг Fila - найбільший південнокорейський виробник і постачальник спортивного одягу, взуття й аксесуарів. Купити продукцію одягу Fila в стоці - велика вдача, адже цей бренд пережив усі кризи та продовжив активно розвиватися виключно завдяки поєднанню високої якості та стильного дизайну за адекватною ціною.

 

Під цим брендом шиють одяг і взуття для тенісу, плавання, бігу, фітнесу, баскетболу, гольфу й інших видів спорту, а також куртки, джемпери, чоботи, шльопанці та черевики для чоловіків, жінок, дітей та підлітків. Є в асортименті бренду і спортивні аксесуари - сумки, рюкзаки, рукавички, головні убори, сонцезахисні окуляри й навіть засоби по догляду за шкірою.
Що стосується стилю, окрім сучасних ліній в усій продукції є вінтажні моделі - як правило, з натуральних матеріалів, але вони абсолютно не поступаються по технологічності й зручності іншим моделям.

Історія бренду починалася в 1911 р. в італійському місті Бієла. Брати Філа відкрили там трикотажну фабрику, яка виготовляла спочатку тканини, а пізніше й одяг - переважно спідня білизна. Сучасний профіль фірми(товари для спорту) і емблема(буква F, вписана в квадрат) з'явилися лише в 1973 р.

У тому ж 1973 р. сток Fila уперше запропонували кольорову форму тенісистам(на той момент усі грали у білій) - і такий крок дав поштовх активному розвитку компанії. Відомий тенісист Б’єрн Борг підписав контакт з бренд Fila і завоював 11 чемпіонських титулів в одязі цієї фірми, чим прославив не лише себе, але і новий бренд.
Після цього сток Fila ще 22 роки була генеральним спонсором тенісного турніру U. S. open, і до цього дня укладає контракти з відомими тенісистами та іншими спортсменами. Зокрема, такі контракти підписані з Віталієм Кличком, Міхаелем Шумахером і ще більш ніж 25 спортсменами.
У 1980-х роках продукція фірми була популярна ще і серед реперів та шанувальників хіп-хопу; про бренд не лише писали пісні, але навіть існувала музична група Fila Fresh Crew.

У 1995 р. був ще один зліт в розвитку бренду Fila випустила баскетбольні кросівки Grand Hill, неймовірна популярність і продажі яких підвищили долю доходу від продажу взуття з 16% до 60% від усього прибутку. Внаслідок цього взуття стало основою асортименту бренду. Тоді фірма зайняла 3 місце у світі спортивних брендів, поступившись лише Nike і Reebok. Саме у цей період розквіту було значно розширено виробництво, асортимент поповнився жіночим одягом і взуттям, а також аксесуарами.
Починаючи з 2000-х р. відкриваються роздрібні фірмові магазини "Fila Sport Life" по всьому світу.

У 1990-х рр. 80% акцій фірми викупила італійська компанія SNIA BPD S.p.A., у 2003 - американська Cerebrus Capital Management, а в 2007 р. південнокорейська філія Fila настільки розвинулася, що викупила усю свою материнську компанію.

Окрім розробок нових технологій і дизайнів взуття й одягу,
Fila одяг активно займається спонсорською діяльністю. Причому підтримують вони не лише відомі змагання та іменитих спортсменів, але в першу чергу - молодих самородків. Так, наприклад, завдяки саме цьому бренду світ дізнався про кенійських спортсменів, зокрема - бігунів.

Для сайта www.stocki.com.ua . Автор текста - Олег Миколів Я в Google+