м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Взуття оптом сток

Ціна в євро:  
9,90 €
шт
13,90 €
Кількість:  
12
шт
Сума за лот, у Євро:  
118,00 €
166,00 €
Сезон: 
Зима
Осінь
Жіночі уггі оптом Roxy, Quiksilver. В лоті 12 пар! 1-чорний 5-сірих 6-мідних.
Ціна в євро:  
10,90 €
кг
14,90 €
Кількість:  
14
кг
Сума за лот, у Євро:  
152,00 €
208,00 €
Сезон: 
Весна
Літо
Жіноче літнє взуття Rifle сток оптом, лоти 14 кг це по 25 пар в лоті.

Літнє взуття оптом - прекрасна можливість купити вигідно

Взуття - це дуже важливий елемент всього образу незалежно від статі і віку. Крім свого стильного призначення, вона повинна бути якісною і зручною при носіні. Вартість однієї якісної пари може досягати ціни зимових чобіт. Але для тих, хто хоче заощадити, але не втратити в якості, багатьма інтернет магазинами надається літнє взуття оптом. Це дійсно вигідно і надає прекрасну можливість купити кілька пар за прийнятною вартістю.

Що мається на увазі під оптовою купівлею

Якщо говорити про оптові покупки сьогодні, то вони кардинально відрізняються від тих, що були ще пару років тому назад. У багатьох в голові при згадці словосполучення «літнє взуття оптом» малюється картина, де ви отримуєте можливість купити одну модель в різних розмірах від 36 по 45. Так, такі умови деякі магазини надають, і такі покупки дійсно дуже вигідні. Але чи буде така пропозиція цікава для простого покупця, що не збирається розвивати свій бізнес по продажу цього товару. Відповідь очевидна - таке літнє взуття оптом йому просто не потрібне.

Сьогодні для простого покупця діють трохи інші правила оптового придбання товару. У багатьох інтернет-магазинах під поняттям «літнє взуття оптом» має на увазі покупка декількох одиниць товару різних моделей, розмірів. наприклад:

  • будь-яка покупка від 3 пар взуття відкриває можливість їх придбання за оптовою вартості, незалежно від розміру, моделі;
  • будь-яка 3 пара взуття йде безкоштовно (мається на увазі безкоштовна покупка пари найменшою за вартістю).

При цьому кількість пар може варіюватися в залежності від умов конкретного магазину, про що повинно бути чітко описано на сайті.

Чому це вигідно

Літнє взуття оптом - це прекрасна можливість купити різні моделі, і тим самим урізноманітнити свій гардероб, заощадивши пристойну суму грошей. Деякі сайти пропонують значне зниження вартості, фактично якщо підрахувати, то нерідко, ця різниця досягає половини.

Літнє взуття оптом залишає за покупцем всі його споживчі гарантії. Наприклад, ви можете оформити повернення невідповідною, бракованої пари або її заміни на протязі 14 календарних днів після отримання товару. Купівля оптом в інтернеті не означає, що ви не захищені законом і це робить ваш шопінг в мережі ще більш безпечним.

Літнє взуття оптом - хороший варіант взутися за доступною ціною.

Джерело: https://www.stocki.com.ua

Сток. Адреса: вулиця Промислова 60, Львів, Львівська область, 79024
+380681379938
+380665461216
+380632097851

Підписка на оновлення Стоку