м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Matalan

Одяг Маталан дуже різноманітний за призначенням, стилем і цінами, але незмінно характеризується високою якістю матеріалів (переважно натуральних), акуратною роботою і модним кроєм. Асортимент цієї марки дозволить одягнути всю сім'ю від найменших дітей до батьків, включаючи вагітних жінок, від нижньої білизни до верхнього одягу.
На жаль, цей бренд не представлений в Україні, тому стокові магазини залишаються єдиною можливістю купити нову річ цієї фірми вживу, з приміркою, не через інтернет-магазин.
Маталан продає домашній, нічний, офісний та повсякденний одяг, а також вечірні і нарядні костюми і сукні. Дітей порадує велика кількість продукції з найпопулярнішими персонажами мультфільмів, а дорослих - склад тканин, актуальний дизайн і зручність продукції. Синтетичні тканини можуть бути використані лише в найдешевших речах цієї марки.
У плані стилю одяг власного виробництва Маталан зазвичай об'єднує нестаріючу англійську класику з останніми модними тенденціями, завдяки чому в такому наряді ви залишатиметеся в тренді досить довго.
Одяг з биркою Маталан належить в основному до дешевої й середньої цінової категорії, проте в однойменних магазинах продаються і ексклюзивні речі найвідоміших дизайнерів, і останні колекції відомих британських брендів.
В різний час були створені такі лінійки продукції :
• Soon - повтор найпопулярніших моделей минулих випусків
• Et Vous - елітний жіночий одяг, у більшості своїй - штучні, оригінальні дизайнерські речі
• Sports Shop - спортивний одяг для усієї сім'ї. У цю серію також входить продукція Everlast, Fila, Umbro.
• Be Beau - експериментальна серія, з 2009 року, увібрала найсміливіші інноваційні дизайнерські рішення.
• 24/7 - повсякденний чоловічий одяг від дизайнера Jeff Banks
• Lee Cooper - також щоденний чоловічий одяг
• Influnce - ще одна серія з 2009 року, об'єднує дизайнерські, оригінальні, але недорогі дрібнички для будинку.
Заснована Джоном Харгривсом в 1985 р., ця фірма сьогодні об'єднує більш як двоє сотень торгових центрів по всій Великобританії, а також продається по всьому світу через власний інтернет-магазин. Ця фірма дуже патріотична: вони продають лише ту продукцію, яка вироблена у Великобританії, - а для нас це означає високу європейську якість товарів.
Торгова мережа Matalan представляє набагато ширший асортимент товарів, ніж виготовляє самостійно ця марка. Тут ви зможете знайти буквально все: одяг, у тому числі верхній і білизну, купальники, взуття, аксесуари, сумки та валізи, парасольки, декор для будинку, товари й сувеніри до свят, посуд, меблі, сантехніку, люстри та світильники та багато іншого.
Мабуть, найприємніше в товарах цього магазину - поєднання стилю, оригінальності, якості й доступних цін.

Для сайта www.stocki.com.ua . Автор текста - Олег Миколів Я в Google+