м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Tom Tailor

Tom Tailor - німецький бренд, що розробляє, виготовляє та реалізує одяг для жінок, чоловіків і дітей. Окрім 5 ліній одягу випускається ще 18 категорій продукції, серед яких окуляри, ремені, сумки, взуття, спідня білизна, парфумерія і навіть домашні аксесуари банне приладдя.

 

На сьогодні бренд представлений в 54 країнах, має близько 450 власних магазинів, ще 200 фірмових магазинів, що працюють за системою франчайзингу (фірмові, монобрендові, але не належать компанії), а також продається у більше 10 000 торговельних точках по всьому світу. Окрім цього працюють 7 офіційних інтернет - магазинів, які роблять продукцію бренду доступною в 21 країні та приносять компанії до 10% прибутку.
Виробничі потужності бренду Tom Tailor розташовані в 5 країнах Азії, це власні заводи компанії.

Бренд Tom Tailor утілює концепцію "миттєвої моди": нові колекції випускаються щомісячно, для кожної лінійки продукції; кожна колекція налічує близько 800 унікальних моделей.

Продукція бренду - якісна, зручна, призначена для щоденного носіння. Переважно це вироби з трикотажу, джинсової тканини, а також футболки, класичні костюми, спідниці, піджаки, куртки та ін. Цінова політика орієнтована на покупців із середнім рівнем статків.

Сток одягу Tom Tailor стриманий, але сучасний. Як для жінок, так і для чоловіків є лінійки продукції Casual (для людей старше 25 років, стриманіший міський стиль) і Denim (молодіжна, багато джинсового одягу).

Історія брнеду Tom Tailo почалася в 1962 р. в Гамбурзі, Німеччина, коли Ганс Генріх Пюньер і його друг Уве Шредер відкрили компанію "Henke&Co", яка займалася імпортом тканин, а потім - чоловічих клітчастих сорочок з Індії. До 1971 р. друзі назбирали достатньо стартового капіталу й ентузіазму, щоб відкрити своє виробництво. Вже тоді завод був відкритий в Азії, Шредер жив там і керував виробництвом, а Пюньер займався реалізацією товару в Німеччині.

У 1979 р. компанія узяла назву "Tom Tailor", або "Кравець Том", яка символізує поєднання простоти, доступності та вишуканості.
У тому ж році була випущена перша колекція одягу, тоді ще - виключно чоловічого. Через декілька років асортимент поповнився жіночим і дитячим одягом (1996 - 97 рр.), парфумерією (перший аромат Tom Tailor запатентований у 1995 р.), спідньою білизною (1999 р.), одягом для новонароджених (2002 р.), лінійкою одягу для підлітків і молоді Denim (2007-г.), біжутерією (2010 р.) і товарами для оселі (2012 р.).

Перший фірмовий магазин був відкритий лише в 1994 р., до цього продукція реалізовувалася через великі роздрібні торгові мережі.
У 2006 р. контрольний пакет акцій компанії викупив інвестиційний фонд Alpha, а генеральним директором став Дитер Хольцер. Його заслуга - активний розвиток власної роздрібної торгової мережі компанії, відкриття інтернет магазину.

У 2010 р. Tom Tailor розмістили акції фірми на фондовій біржі - це акціонерне товариство перестало бути закритим.

У 2011 р. була організована власна фірма - постачальник в Гонконзі, Tom Tailor Soursing. Це допомогло уникнути багатьох ризиків, пов'язаних з можливими зривами постачань, а також заощадити немало засобів.
З 2012 р. в продаж поступили не лише товари для будинку, випущені під брендом Tom Tailor, але і ще одна лінійка одягу, Tom Tailor Polo Team. Продукція цього напряму поєднує спорт і елегантність, так само, як гравці в поло; тут використовуються виключно натуральні матеріали.

У тому ж році бренд Tom Tailor викупили бренд Bonita, який виготовляє одяг для чоловіків і жінок 40 - 60 років. Ця марка володіла великою, добре розвиненою мережею фірмових магазинів, а Tom Tailor - прекрасним дизайнерським цехом і відділом постачань, тому об'єднання пішло на користь обом фірмам.

Для сайта www.stocki.com.ua . Автор текста - Олег Миколів Я в Google+