м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Topshop

Історія бренду починається ще в 1964 р., зі скромного відділу в магазинчику Пітера Робінзона в місті Шеффілд, Англія. Спочатку марка розвивалася дуже повільно, перший брендовий магазин Topshop змогли відкрити лише в 1974 р., він представляв лише одяг для дівчат 13 - 25 років. Паралельно виникла фірма Topman, в 1978 г, яка випускала одяг для хлопців.
Кардинально змінилася ситуація у кінці 80-х рр., коли управляти кампанією стала Джейн Шефердсон - вона зробила одяг бренду яскравим і впізнаним, почала випускати лімітовані модні колекції, і фірма дуже швидко стала рости та набирати популярність.
У 1994 відкрився відомий флагманський 4-поверховий магазин на Оксфорд - стріт в Лондоні, де представлений увесь асортимент марок Topshop і Topman. З цього року ці дві марки уклали договір про співпрацю і відтоді в усіх фірмових магазинах продаються разом.
З 2005 р. Topshop почав випускати лінійку одягу преміум класу, створену відомими дизайнерами, і одразу ж отримав звання кращого модного бренду року Британії.
На даний момент бренд має 320 власних магазинів по усій Великобританії й ще близько 200 в 20 країнах світу. Більшість речей представлена в стилі high street (casual), забарвлена в яскраві кольори та мають оригінальні принти.
І ще декілька приємних бонусів кампанії Topshop :
1. Щотижня випускається близько 300 моделей, а кожні 3 тижні асортимент оновлюється повністю - це дозволяє людям з середнім рівнем доходів дуже чуйно стежити за модними тенденціями й завжди одягатися актуально, як зі світових подіумів.
2. У кожному фірмовому магазині Topshop працюють професійні стилісти, які завжди готові абсолютно безкоштовно допомогти підібрати найкращий комплект або окрему річ саме для вас (сервіс Style Advisors).
3. Бренд Topshop розвивався досить повільно і проблемно, а тепер, підкоривши весь світ, став спонсором для молодих дизайнерів і музикантів. Крім того, співпраця з молодими перспективними фахівцями та музичною субкультурою і напрямами відбивається на продукції фірми.
4. Topshop потурбувався про усіх своїх покупців, створивши для них окремі лінії одягу:
4.1. T. Unique - товар преміум класу, помітно дорожче за лінії для широкого кола споживачів. В межах цієї лінійки випускаються і капсульні колекції, розроблені в співпраці з найпопулярнішими дизайнерами.
4.2. Topshop - більшість продукції фірми - одяг, аксесуари, взуття, білизна, купальники, окуляри та біжутерія; масова лінія.
4.3. T. Maternity - лінійка одягу для майбутніх мам
4.4. T. Petite&Tall - серія для модниць з нестандартною фігурою - мініатюрних або дуже високих.
4.5. T. Vintage - копії найвідоміших моделей світових виробників минулих років.
4.6. Topman - лінійка одягу для широкого загалу чоловіків.
4.7. Topman Design - аналог лінійки Topshop Unique, але для чоловіків.

 

Для сайта www.stocki.com.ua . Автор текста - Олег Миколів Я в Google+